Obsah

Kontakt

Pro náš dům, z.s.

Veveří 102

616 00 Brno

www.pronasdum.cz

www.ospronasdum.cz

www.tepny-domu.eu

Odběr zpravodaje

Ohlédnutí

Mezinárodní konference, jejíž přípravou jsme strávili půl roku života. Dokud člověk, něco takového nezažije, nemůže říct, že ví, o co jde. Ptáte se, co je na tom tak složitého? Vždyť jde jen o shánění partnerů, sponzorů či dodavatelů! Zklamu Vás. Tento kolotoč také obsahuje velké množství činností, které do sebe logicky zapadají, ale mnoho lidí si tuto symbiózu neuvědomí.

Co tím mám na mysli? Třeba umění rychlé improvizace. Já jsem se konference měla účastnit jako přednášející, ale nakonec jsem kromě toho byla i tzv. technická podpora. K tomu to "dvojímu nasazení" jsem se dostala z důvodu nešťastné náhody. Kolegyně bohužel pár hodin před akcí onemocněla a už to bylo. Takových to nešťastných náhod se samozřejmě během důležité akce, jak na potvoru, stane docela dost. Proto mohu za nás za všechny, co v Pro náš dům děláme, říci, že umění improvizace máme zmáknuté.

Na průběhu celé konference se ani jedna z nešťastných náhod výrazně nepodepsala a podle zpětných ohlasů jak partnerů, tak účastníků byla konference tepny domu velmi vydařená. I za sebe mohu říci, že se mi velmi líbila. Přinesla mi jak nové poznatky, tak zkušenosti v oblasti bydlení a poukázala na to, že nejde jen o části domu, ale o celek, který jak víme, netvoří jen stavební materiál, ale hlavně lidé co v něm bydlí. 

Už teď se těším na další ročník a doufám, že se tam sejdeme tak v hojném počtu jako letos. Na viděnou na konferenci Tepny domu 2017!

 

Autor: Michaela Němcová

Pro náš dům, z. s.